Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP

Онлайн конкурси

Сайт створено в межах діяльності Консультативної групи радників Донецької та Луганської областей з питань соціальної єдності при Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Кращій виріб "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" 26.03.2021 учнів Костянтинівської та Верхньоторецької громад

26.03.2021 відбувся просвітницький онлайн-захід "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" для представників активної учнівської молоді, учнів старших класів навчальних закладів Костянтинівської та Верхньоторецької громад. Його учасниками стали 16 осіб з числа представників активної учнівської молоді, учнів старших класів закладів загальної середньої освіти Верхньоторецька та 2 закладів Костянтинівки.

Захід проводився  26 березня 2021 в форматі зум-конференції та сплотив представників м. Костянтинівка та смт. Верхньоторецьке Донецької області. Захід проводився амбасадорками миру (Олена Давідова, Станіслава Стасенко) за сприянням локальної амбасадорки Верхньоторецької громади (Олеся Зелена), методистки GreenLab (Яна Літовка) в мержах напрямку роботи щодо соціальної єдності (Ганна Борова) Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За підсумками заходу, його учасники виконували "лабораторну роботу", що вийшло - подивіться на фото.

Прохання всім, проголосувати за кращій виріб лайком під фото до 15 квітня включно, після чого будуть підведені підсумки голосування та обрано найкращій виріб! 

Показать фильтр
от
до
12 фото

26.03.2021 відбувся просвітницький онлайн-захід "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" для представників активної учнівської молоді, учнів старших класів навчальних закладів Костянтинівської та Верхньоторецької громад. Його учасниками стали 16 осіб з числа представників активної учнівської молоді, учнів старших класів закладів загальної середньої освіти Верхньоторецька та 2 закладів Костянтинівки.

Захід проводився 26 березня 2021 в форматі зум-конференції та сплотив представників м. Костянтинівка та смт. Верхньоторецьке Донецької області. Захід проводився амбасадорками миру (Олена Давідова, Станіслава Стасенко) за сприянням локальної амбасадорки Верхньоторецької громади (Олеся Зелена), методистки GreenLab (Яна Літовка) в мержах напрямку роботи щодо соціальної єдності (Ганна Борова) Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За підсумками заходу, його учасники виконували "лабораторну роботу", що вийшло - подивіться на фото.

Прохання всім, проголосувати за кращій виріб лайком під фото до 15 квітня включно, після чого будуть підведені підсумки голосування та обрано найкращій виріб! 

2749