Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP

Онлайн конкурси

Сайт створено в межах діяльності Консультативної групи радників Донецької та Луганської областей з питань соціальної єдності при Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Кращій виріб онлайн-заходу "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" 20 березня 2021 — вертикальные

2898

20.03.2021 відбувся просвітницький онлайн-захід "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" для представників Марківської громади - активних вчителів навчальних закладів Марківської ОТГ. Його учасниками стали 14 осіб з числа представників активної вчительської спільноти закладів загальної середньої освіти смт Марківка

Захід проводився 20 березня 2021 в форматі зум-конференції та сплотив представників м. Лиман, м. Краматорськ Донецької області та смт. Марківка Луганської області. Захід проводився амбасадорками миру (Вікторія Кришкевич та Олена Зінченко) за сприянням локальної амбасадорки Марківської ОТГ (Надія Рудаченко), методистки GreenLab (Яна Літовка) в мержах напрямку роботи щодо соціальної єдності (Ганна Борова) Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За підсумками заходу, його учасники виконували "лабораторну роботу", що вийшло - подивіться на фото.

Прохання всім, проголосувати за кращій виріб лайком під фото до 15 квітня включно, після чого будуть підведені підсумки голосування та обрано найкращій виріб! 

Альона

Альона
Анна
213 +2 0

Лілія

Лілія
Анна
193 +1 0

Наталія

Наталія
Анна
194 0 0