Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP

Онлайн конкурси

Сайт створено в межах діяльності Консультативної групи радників Донецької та Луганської областей з питань соціальної єдності при Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Кращій виріб учасників активної вчительської спільноти смт. Марківка за підсумками "Лабораторія Амба — комментируемые, горизонтальные

2719

Учаснками заходу стали 13 осіб з числа представників активної вчительської спільноти закладів загальної середньої освіти смт. Марківка (Ліснополянського, Краснопільського, Кризького, Курячівського, Марківського, Бондарівського, Височинівського, а також представників відділу освіти та ЦПРПП смт Марківка).

Захід проводився 23 березня 2021 в форматі зум-конференції та сплотив представників м. Костянтинівка Донецької області та смт. Марківка Луганської області. Захід проводився амбасадорками миру (Олена Давідова, Станіслава Стасенко) за сприянням локальної амбасадорки Марківської ОТГ (Надія Рудаченко), методистки GreenLab (Яна Літовка) в мержах напрямку роботи щодо соціальної єдності (Ганна Борова) Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За підсумками заходу, його учасники виконували "лабораторну роботу", що вийшло - подивіться на фото.

Прохання всім, проголосувати за кращій виріб лайком під фото до 15 квітня включно, після чого будуть підведені підсумки голосування та обрано найкращій виріб! 

8

8
Анна
193 +1 0

7

7
Анна
196 +14 0

6

6
Анна
192 +2 0

5

5
Анна
188 +2 0

4

4
Анна
198 +1 0

2

2
Анна
197 +2 0