Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP

Онлайн конкурси

Сайт створено в межах діяльності Консультативної групи радників Донецької та Луганської областей з питань соціальної єдності при Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Кращій виріб батьків учнів Марківської громади за підсумками "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансфор — комментируемые, по возрастанию

2874

23.03.2021 відбувся просвітницький онлайн-захід "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" для представників батьківської спільноти учнів  Марківської громади. Його учасниками стали 14 осіб з числа представників батьків (всі жінки) активної учнівської молоді, учнів старших класів закладів загальної середньої освіти смт. Марківка.

Захід проводився 23 березня 2021 в форматі зум-конференції та сплотив представників міст Лиман та Краматорськ Донецької області та смт. Марківка Луганської області. Захід проводився амбасадорками миру (Олени Зінченко та Вікторії Кришкевич) за сприянням локальної амбасадорки Марківської ОТГ (Надія Рудаченко), методистки GreenLab (Яна Літовка) в мержах напрямку роботи щодо соціальної єдності (Ганна Борова) Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За підсумками заходу, його учасники виконували "лабораторну роботу", що вийшло - подивіться на фото.

Прохання всім, проголосувати за кращій виріб лайком під фото до 15 квітня включно, після чого будуть підведені підсумки голосування та обрано найкращій виріб! 

Ірина

Ірина
Анна
212 +5 0

Анна

Анна
Анна
204 +4 0

Н

Н
Анна
203 +2 0

Світлана

Світлана
Анна
210 +2 0