Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP

Онлайн конкурси

Сайт створено в межах діяльності Консультативної групи радників Донецької та Луганської областей з питань соціальної єдності при Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Кращій виріб "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" 25.03.2021 року для вчителів, — комментируемые, по возрастанию

2823

25.03.2021 відбувся просвітницький онлайн-захід "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" для представників Марківської громади - активних батьків та вчителів навчальних закладів Марківської ОТГ. Його учасниками стали 10 осіб (всі жінки) з числа представників з числа представників вчителів та батьків учнів закладів загальної середньої освіти смт Марківка та Марківської ОТГ.

Захід проводився 25 березня 2021 в форматі зум-конференції та сплотив представників міст Краматорськ та Лиман Донецької області та смт. Марківка Луганської області. Захід проводився амбасадорками миру (Вікторія Кришкевич та Олена Зінченко) за сприянням локальної амбасадорки Марківської ОТГ (Надія Рудаченко), методистки GreenLab (Яна Літовка) в мержах напрямку роботи щодо соціальної єдності (Ганна Борова) Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За підсумками заходу, його учасники виконували "лабораторну роботу", що вийшло - подивіться на фото.

Прохання всім, проголосувати за кращій виріб лайком під фото до 15 квітня включно, після чого будуть підведені підсумки голосування та обрано найкращій виріб! 

Світлана

Світлана
Анна
199 +4 0

Наталія

Наталія
Анна
199 +3 0

Оксана

Оксана
Анна
205 +15 0