Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP

Онлайн конкурси

Сайт створено в межах діяльності Консультативної групи радників Донецької та Луганської областей з питань соціальної єдності при Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Краща експозиція представників ЗСО №7 Очеретинської громади за підсумками "Лабораторія Амбасадорів — горизонтальные

1769

25.03.2021 відбувся просвітницький онлайн-захід "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" для представників для представників Очеретинської ОТГ – активних вчителів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області. Його учасниками стали 16 осіб (15 жінок і 1 чоловік) з числа активних вчителів Верхньоторецького НВК. Дата та місце проведення: 25 березня 2021, зум конференція , сел. Дружба та сел. Верхньоторецьке та м. Торецьк, Торецька ОТГ Донецької область.

Захід проводився 25 березня 2021 в форматі зум-конференції та сплотив представників сел. Дружба та сел. Верхньоторецьке та м. Торецьк Донецької області. Захід проводився амбасадорами миру (Олексієм Головатим та Олесею Зеленою), за сприянням методистки GreenLab (Яна Літовка) в мержах напрямку роботи щодо соціальної єдності (Ганна Борова) Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За підсумками заходу, його учасники виконували "лабораторну роботу", що вийшло - подивіться на фото.

Прохання всім, проголосувати за кращу експозицію вирібів лайком під фото до 15 квітня включно, після чого будуть підведені підсумки голосування та обрано найкращій виріб! 

9

9
Анна
154 +1 0