Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP

Онлайн конкурси

Сайт створено в межах діяльності Консультативної групи радників Донецької та Луганської областей з питань соціальної єдності при Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Конкурс виробів представників Попаснянської багатопрофільної гімназії в рамках Лабораторії Амбасадорів Миру

01.04.2021 відбувся просвітницький онлайн-захід "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" для представників Попаснянської громади - активної учнівської молоді, учнів старших класів Попаснянської багатопрофільної гімназії, активістів культурних та освітніх закладів. Його учасниками стали 15 осіб (10 дівчаток та 5 хлопчиків), віком 12-15 років, з числа представників активної учнівської молоді, учнів старших класів Попаснянської багатопрофільної гімназії № 25.

Показать фильтр
от
до
6 фото

Захід "" проводився 1 квітня в 2021 в форматі зум-конференції та сплотив представників м. Костянтинівка Донецької області та м. Попасна Луганської області. Захід проводився амбасадорками миру (Олена Давідова, Станіслава Стасенко) за сприянням вчителів Попаснянської багатопрофільної гімназії та методистки GreenLab (Яна Літовка) в мержах напрямку роботи щодо соціальної єдності (Ганна Борова) Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За підсумками заходу, його учасники виконували "лабораторну роботу", що вийшло - подивіться на фото.

Прохання всім, проголосувати за кращій виріб лайком під фото до 25квітня включно, після чого будуть підведені підсумки голосування та обрано найкращій виріб! 

2811