Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP

Онлайн конкурси

Сайт створено в межах діяльності Консультативної групи радників Донецької та Луганської областей з питань соціальної єдності при Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Онлайн конкурси

Показать фильтр
от
до
7 фото
Відповідно до частини третьої статті 3 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» судова система має забезпечувати доступність правосуддя для кожної особи в порядку, встановленому Конституцією та законами України. Це, зокрема, стосується й безперешкодного доступу до приміщень судів людей з інвалідністю, громадян похилого віку, інших маломобільних груп населення.
2290
4 фото
Це єдиний у нашій області, сучасний, зроблений з екологічних матеріалів, з урахуванням усіх норм доступності та безбар'єрності, дитячий майданчик. На каруселях, розвиваючих пристосуваннях, на горці можуть одночасно гратися і розважатися діти з інвалідністю (ОРА, зору, слуху тощо) і здорові одночасно.
2241
7 фото
Будівля та прилегла територія на сьогоднішній день є не тільки найпривабливішою з точки зору естетичного сприйняття, а й є доступною для людей різних соціальних категорій. Для людей з інвалідністю й будівля театру, й прилегла територія є доступними, враховуючи їх безбар’єрність та оснащення. Вхід до театру оснащено подіумом та спеціальними поручнями на сходах, в середині приміщення є вільний доступ до фойє, глядацької зали та облаштованого туалету тощо. Театр, як установа завжди підтримує заходи, спрямовані на забезпечення життєдіяльності людей з інклюзією.
2172
2 фото
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Біловодської селищної ради Луганської області. Протягом поточного року в будівлі територіального центру відбувся прорив з підвищення інклюзії завдяки плідній співпраці з міжнародними організаціями.
2458