Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP Онлайн конкурси в межах діяльності Консультаційної групи радників з питань соціальної єдності Донецької та Луганської областей при UN RPP

Онлайн конкурси

Сайт створено в межах діяльності Консультативної групи радників Донецької та Луганської областей з питань соціальної єдності при Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Кращій виріб учнів Торецька та Костянтинівки на Лабораторії Амбасадорів Миру 27 березня 2021 року — горизонтальные

2631

27.03.2021 відбувся просвітницький онлайн-захід "Лабораторія Амбасадорів Миру: трансформація конфліктів" для представників представників Торецької та Костянтинівської громади - активної учнівської молоді, учнів 7-10 класів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 військово-цивільної адміністрації міста Торецьк, закладів загальної середньої освіти №1 та №3 міста Костянтинівка.

Захід проводився 27 березня 2021 в форматі зум-конференції та сплотив представників м. Костянтинівської та Торецької ОТГ. Захід проводився амбасадорами миру (Олеся Зелена та Олексій Головатий) за сприянням локальних амбасадорів м. Костянтинівка (Станіслава Стасенко та Олена Давідова), методистки GreenLab (Яна Літовка) в мержах напрямку роботи щодо соціальної єдності (Ганна Борова) Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За підсумками заходу, його учасники виконували "лабораторну роботу", що вийшло - подивіться на фото.

Прохання всім, проголосувати за кращій виріб лайком під фото до 15 квітня включно, після чого будуть підведені підсумки голосування та обрано найкращій виріб! 

Софія

Софія
Анна
194 +1 0

Анастасія

Анастасія
Анна
193 0 0

Аня

Аня
Анна
203 0 0

Мирослав

Мирослав
Анна
212 0 0